Kui oled slotimängudega vähegi kursis, siis kindlasti oled proovinud või vähemalt tähele pannud sellist mängu nagu Dead or Alive. Slotikas, mis lansseeriti juba 2009. aastal on oma kategoorias põhimõtteliselt juba legendi staatuses ning seda mängitakse siiani täie agarusega.

Kuigi võiks eeldada, et slotika järg sarnaneb suuresti oma edukale eelkäijale, siis seekord see nii siiski pole. Dead or Alive 2 on esimesest hoopiski erinev toode ning võib öelda, et peale nime ning sarnase teema mänge mitte miski muu ei ühenda. Samaks on jäänud vaid 96,8% suurune teoreetiline väljamakse mängijale ning 5 rulliku ning 9 väljamakseliiniga ülesehitus.

Põhiline mängu tegevus leiab aset ühel vanal Westerni linna tänaval samas kui boonusmängude asukohad on hoopiski põnevamad. Lahedam neist toimub näiteks Westerni stiilis kõrtsis.

Boonusmängudes on kõige suuremaks erinevuseks eelkäijaga just tasuta spinnide funktsioon. Kui sul õnnestub see käivitada, siis saad valida kolme erineva boonusmängu vahel, milles igas on erinev võiduvõimalus ning väljamaksete suurus.

Kuigi ka esimese mängu graafika pole tänapäeva mõistes üldse halvast klassist, siis Dead or Alive 2 HD kvaliteet on hoopis teisel tasemel. Väärtuslikuimaks sümboliks on sheriffi märk, mis maksab sulle hea tabamuse korral sinu panuse 100-kordselt välja.

Nagu Dead or Alive esimeses mänguski, on ka teisele kohaldatud Scatteritega avatav jackpot, mis annab sulle võimaluse tabada 2500-kordne tagasimakse. Seda juhul kui saad põhimängus pihta 5-le Scatteri sümbolile.

Minu hinnang Dead or Alive 2 slotimängule

Netent on teinud ära suurepärase töö kombineerimaks vana uuega ning luues populaarsele slotimängule järje nii, et kuigi mängus esineb palju äratundmise rõõmu, on tegemist siiski põhimõtteliselt täiesti uue slotikaga ning unikaalse mängukogemusega.

Minule see igatahes meeldib ning olen kindel, et see saab olema minu üheks 2019. aasta mängitumaks mänguks!

Kus mängida?

Mina mängin Dead or Alive 2-te Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com