Kui sinu kireks on Candy Crushi mäng või armastad lihtsalt ohtralt magusat, siis on Sweet Bonanza slotikas, mis on mõeldud just sulle. Pragmatic Play uus mäng kostitab sind võimalusega võita suurelt ning lahutada samal ajal ka suurepäraselt oma meelt. Loe edasi ja saad teada, mis selle mängu minu arvates nii eriliseks teeb.

Sweet Bonanza kasutab niinimetatud “värina” funktsiooni ehk pärast võitu vahetuvad kõik võtvad sümbolid uutega. See lisab mängule vürtsi ning annab keerutajale võimaluse järjestikkuseid võite saada. Antud funktsioon ei ole küll slotimängude puhul midagi uut, kuid see teeb mängu interaktiivsemaks ning tekitab tunde nagu mängiks tavalise slotika asemel hoopiski mõnda arvutimängu.

Slotikat saad proovida kahel erineval kordaja tasemel. Nendeks on kas 20x või 25x. Esimest saad proovida panustega alates 0,20€-st kuni 100€-ni ning teise puhul on minimaalseks 0,25€-ne ning maksimaalseks 125€-ne keerutus. Viimase puhul ilmub mänguväljale enam Scatter sümboleid, mis duubeldab Sinu võimaluse mõni boonusmäng avada.

Sweet Bonanza võimsamaks boonusefunktsiooniks on taaskord Tasuta Spinnide mäng. Seal saad saad taga ajada võite, mis küündivad kuni sajakordselt sinu panuse suuruseni.

Nagu juba mainisime on kõik mängu sümbolid seotud magusaga. Olgu tegemist siis kas puuviljade, kommide või kookidega, ühes võid kindel olla – isu seda mängides ainult suureneb. Maiused keerlevad kuuel erineval rattal ning parimaks sümboliks, mida taga ajada on südamekujuline komm. Kui saad 12 kuni 30 sellist korraga mängulauale, saad panuse lausa 40-kordselt tagasi.

Sweet Bonanza on kesmisese variatsiooniga mäng, mis põhimõtteliselt keerleb ümber Tasuta Spinnide Boonuse tagaajamise. Selleks, et see käivitada, pead saama 4,5 või 6 pulgakommi kujundit korraga rullikutele.

Minu hinnang Sweet Bonanza slotimängule

Kuigi Sweet Bonanza keerleb ümber kommide ning muu hea ja parema, siis ühes võid kindel olla – sinu veresuhku taset ta ei kõiguta. Küll, aga võib ta su adrenaliinitaseme ülespoole vinnata, sest tegemist on igati kaasahaarava ning lustliku slotikmänguga. Suurimaks võiduks, mida võid saada on tervelt 21,000 kordne panus, mis on ilmselgelt võrreldav juba ükskõik millise Eesti riigisisese lotojackpotiga.

Kuigi Sweet Bonanza ei pruugi meeldida just igaleühele, siis tasub see kindlasti järele proovida, sest võib-olla sobib ta just Sulle.

Kus mängida?

Mina mängin Sweet Bonanza slotikat Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com