Mina eelistan mängimiseks just coolbeti ning soovitan ka Sul seda teha. Coolbeti näol on tegemist vaieldamatult ühe Eesti parima – kui mitte kõige parema – online kasiinoga.

Coolbet avas Eestis uksed 2017. aastal, olleks sellega üheks Eesti uusimaks internetikasiinoks. Vaatamata oma vähesele ajaloole, on nad juba praeguseks Eesti turul tugevalt kanda kinnitanud. Seda tänu oma innovatiivsusele, heale kasiinomängude valikule, mugavale kasutajamugavusele ning kliendikesksele lähenemisele.

Järgnevas artiklis räägime täpsemalt, mis mind coolbeti juures niivõrd erutab ning miks mina just seal mängin. Kui Sind see nii väga ei huvita ning oled juba otsuse teinud, et coolbeti ka ise proovida, siis saad seda teha, vajutades rohelisele nupule.

Coolbeti tootevalik

Kasiino

Coolbeti portfelli kuuluvad lisaks kasiinole ka spordiennustus ning pokker. Seega kui pole nende portaal hea ainult kasiinosõbrale, vaid sobib suurepäraselt ka neile, kellele vahepeal meeldib ka mõni spordipanus teha või pokkerikäsi mängida.

Kasiinos on olemas kõik kõige kuulsamad slotimängude tootjad. Nii Netent, Yggdrasil, Microgaming kui teised suuremad tegijad on olemas. Live kasiino sektsioonis pakutakase oma ala parima – Evolutioni mänge. Kõik, mida hing ihkab on olemas.

Spordiennustus

Oma turunduses rõhub coolbet just spordiennustusele. Ning seda ka põhjusega. Nimelt on nende spordiennustus koefitsendid 90%-il juhtudes kõikidest konkurentidest paremad. Seda sellepräast, et nad omavad ka in-house traderite meeskonda, mis lubab pakkuda neil teistest mõnevõrra magusamaid koefitsente.

Kui coolbetil on enamik omadusi suurepärased, siis kui seal midagi soovida jätabki, siis on nendeks spordiennustuse liinide valiku mitmekesisus. Ette võib juhtuda olukordi kui sinu poolt soovitud liini lihtsalt ei eksisteeri. Õnneks seda ei juhtu väga tihti ning õige kasiinofänni see kindlasti ei sega.

Pokker

Pokkerit pakutakse Micorgamingu võrgustikus. See pole Eesti turul küll mitte midagi erilist, kuid samas pole ka miinuseks. Asja teeb heaks see, et pakutakse turu parimat pokkeriboonust, mis ei tohiks külmaks jätta mitte ühtegi kaardihaid.

Lisaks sellele lahutab coolbet oma klientide meelt aastas kaks korda toimuva coolbet openiga. Turniiriga, mis on kiiresti võitnud kõikide Eesti hasartmängusõprade südamed. Kui sa pole pokkeriga varem tutvust teinud, siis coolbet on koht kus alustada.

Konto Avamine

Vajad abi konto avamisel? Pole probleemi, see on ülimalt lihtne, aga igaks juhuks teeme selle protsessi sulle puust ja punaselt selgeks. Registreerimine ei võta aega üle 2 minuti.

Konto avamiseks toimi järgnevalt:

1) Vajuta siia lingile, täida nõutavad väljad ning ava konto.

coolbet liitumine

Nagu pildilt näha, pead liitumiseks täitma kõigest 3 välja. Enam lihtsamaks minna ei saa.

2) Pärast konto avamist, saad oma telefonile SMS-i, millega saad sekundite jooksul konto kinnitatud.

3) Edasi saadki vajutada nupule “Sissemakse” ning teha oma esimene deposiit. Sissemakse saad teha, kasutades ükskõik, millist Eestis levinud internetimakse meetodit. Raha jõuab kontole sekundite jooksul.

4) Palju Õnne, oledki valmis, et mängima asuda!

Kokkuvõte

Mulle coolbet meeldib ning olen kindel, et ka Sina leiad, et see oli ülimugav koht, kus oma lemmiku meelelahutusviisiga tegeleda. Proovi järgi!

5.0 rating
400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com