Hea on tõdeda, et lõpuks ometi on Netent oma eelmisel aastal välja lubatud slotimänguga Narcos valmis saanud ning seda saab Eesti suurimates kasiinodes ka juba järele proovida.

Narcose näol on tegemist ühe aasta oodatuima slotimänguga ning kohe käi mängu käivitasin, sain aru, et miks selle tootmine nii kaua aega võttis – see on lihtsalt nii põnev. Mäng on tehtud kurikuulsa Netflixi teleserjaali “Narcos” järgi ning ilmestab suurepäraselt fakti, et tänapäeva slotimängud sarnanevad pigem arvutimängudele kui traditsioonilistele rullikute keerutamisele.

Värskel väljalaskel on 5 rullikut, 3 võidurida ning 243 võitvat liini. See on suurepärane lahendus, mida Netent oma mängude puhul isegi üllatavalt harva kasutab.

Ilmselgelt on mängu sulandatud palju erinevaid funktsioone, et see traditsioonilisest slotikast põnevamaks ning kaasahaaravamaks teha. Põimängus saad avada näiteks “Locked Up” mängu, mis annab Sulle võimaluse pihta saada üpriski märkimisväärsele võidule.

Kui õnnestud näiteks “Drive-by” omaduse avamisel, koged möödalendavaid kuule, mis juhuslikult Wild sümboliteks muutuvad. Nii põhimängus kui tasuta keerutustega spinnides, võid pihta saada ka Walking Wilds omadusele. Lisaks sellele saad muidugi ka mängu sees tasuta keerutusi juurde teenida. Neid on küll üpriski raske käivitada, kuid kui neile pihta saad, siis alles avanebki võimalus suureks võiduks. Mängu saab mängida 0,20€ kuni 400€ suuruste panustega.

Tulenevalt sellest, et sari, mille järgi antud slotikas on loodud kuulsa narkoparuni Pablo Escobarist ning tema kirevast narkoparuni elust, siis võiks eeldada, et mäng on mõeldud pigem meestele. Eks see tõenäoliselt ka nii on, kuid kindlasti leiab sellest ka õrneb sugupool oma mängukirele suurepärase väljaelamisviisi – eriti kui olla suur Narcos teleseriaali fänn nagu mina seda olen.

Minu hinnang Narcos slotimängule

Ilmselt said juba aru, et mulle Narcos meeldib ning kuigi Netent on taas, endale iseloomulikult kohaldanud, mängule üpriski väiksed maiksimaalsed võidud, siis kavatsen seda tulevikus kindlasti mitmeid kordi mängida. Tõenäoliselt vahetan sellega välja oma eelmise lemmiku – Dead or Alive`i, mida siiani harrastasin kui suuremat “actionit” kogeda soovisin.

Kus mängida?

Mina mängin Narcost Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com