Mängutootja Quickspin on viimastel aastatel üritanud tõsiselt oma tootevalikud kaasajastada ning hakata taas pakkuma mänge, mida tänapäeva turg ihkab. Nii on järjest lastud välja uusi, suure variatsiooniga slotikaid, millega on võimalik saada ka neid magusaid 5000+ mündiseid võite, mida me kindlasti igaüks vähemalt korra elus kogeda sooviks.

Nende uus draakoniteemaline Dragon Chase slotikas maandub täpselt sellesse kategooriasse, millest rääkisin. Tegemist on Quickspini läbi aegade esimese mänguga, kus on võimalik võita ka Jackpot ning tasku pista üks igati korralik kopikas.

Mängu saab edukalt proovida ükskõik mis seadmega ning selle minimaalseks spinni väärtuseks on 0,20€ ning maksimaalseks 100€. Tal on 5 rullikut ning 20 väljamakseliini. Boonusfunktsioonidena on mängu sulandatud nii “Wildfire” ehk turmtule mäng, mille käigus liiguvad sümbolid iga spinniga allapoole kui Tasuta Keerutuste režiim.

Lisaks neile kahele saad aktiveerida ka Dragon Pearl Respini ehk kõige magusama boonusmängu. Just viimane annab sulle võimaluse pihta saada ühele elumuutvale võidule ehk käesoelva slotika jackpotile.

Kas just sellepärast, et meeldida üüratule Hiina turule ei tea, aga mängu disain on muudetud võimalikult Aasiapäraseks. Kogu tegevus leiab aset draakonite kuningriigis, mis on kujundatud soojades värvitoonides peamiselt punase ning kuldsena. Kõige väärtuslikumaks sümboliks on muidugi draakoni kuju, mis täites terve väljamakseliini, garanteerib sulle 50-kordselt sinu panuse tagasi.

Nagu eelnevalt juba mainisin, siis selleks, et tõeliselt suuri väljamakseid saada, pead pihta saama Dragon Pearl Respin boonusmängule. Selle saad aktiveeritud kui saad rullikutele pidama korraga 3 jackpoti sümbolit. Edasi jõuad spetsiaalsesse mängu, kus saadki jackpotte jahtida. Mida rohkem draakonipärli sümboleid rullikutele jääb, seda suurema jackpoti saad:

  • Mini Jackpot – 4 kuni 7 Dragon Pearl sümbolit garanteerib sulle võidu suuruses 8-kordselt sinu panus.
  • Minor Jackpot – 8 kuni 11 Dragon Pearl sümbolit garanteerib sulle võidu suuruses 28-kordselt sinu panus.
  • Major Jackpot – 12 kuni 14 Dragon Pearl sümbolit garanteerib sulle võidu suuruses 138-kordselt sinu panus.
  • Grand Jackpot – 15 Dragon Pearl sümbolit garanteerib sulle progressiivse Jackpoti.

Minu hinnang Dragon Chase slotimängule

Kuigi on tore, et ka Quickspin hakkas viimaks jackpoti mänge tegema, siis tuleb mainida, et lisaks jackpotile ma sellest slotikast midagi erilist ei leidnud. Kogu mäng on lihtsalt selle ümber ehitatud ning tundub nagu oleks kõik muu kõrvale heidetud.

Maitsed on muidugi erinevad ning kui jackpoti mängud on sinu teema, siis prooviks võib seal 10-20 spinni ikka ära teha. Kes teab, võib-olla hakkab meeldima.

Kus mängida?

Mina mängin slotimänge Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com