Milline aeg on online kasiinos slottide mängimises parim?

Müüte ning lugusid sellest, kuidas eksisteerib hea ning halb aeg, millal slotimänge mängida, liigub internetis ringi kümneid kui mitte sadu. Sellele, kas ka tegelikult selleks parim aeg leidub, räägime lahti järgnevas postituses.

Müüdid ning reaalsus

Nagu ikka õnnemängude puhul nii ringleb ka slotikate juures uskumatult palju müüte. Paljud neist on seotud just ajaga, millal neid kaasahaaravaid mänge harrastada tuleks. Selguse saamise huvides, viskamegi järgnevalt pilgu peale mõningaile populaarsematest.

  • Slotimängudesse on sisse kirjutatud väljamaksetsüklid. Teooria näeb ette seda, et teatud slotimängu on näiteks programmeeritud 2000 keerutust pikad tsüklid ning kui see jõuab lõppu, siis algab ta otsast ning samad sündmused korduvad. Ilmselgelt on see VALE. Iga keerutus on 100% juhuslik ning tema tulemus ei ole mitte kuidagi eelnevast spinnist mõjutatud.
  • Pärast hiljutist väljamakstud jackpotti tõmbavad slotimängud ennast tagasi ning suuri võite välja ei maksa. Järjekordselt on tegemist mängurite suurepärase fantaasiaga. Nagu juba ennist mainisin on iga spinn eelnevast sõltumatu ning tõenäosus jackpotti võita on iga keerutuse juures täpselt sama suur. Isegi siis kui eelmise spinniga just suurimale võidule pihta said.
  • Online kasiino saab slotimänge manipuleerida seadistades neid teatud ajahetkel vähem või rohkem väljamakseid tegema. Ilmselgelt pole ka käesoleva mõttelennu puhul reaalsusega mitte mingisugust pistmist. Netikasiinod ei programmeeri ise mänge, vaid need on neile tagatud erinevate tarkvarafirmade poolt ning esimestel puudub mängude üle mittemingisugune kontroll. Seega online kasiinod slotimängude tulemusi mõjutada ei saa.

Parim aeg slotimängude mängimiseks

Nüüd kui oled slotimängudega vähe rohkem kursis, siis oled kindlasti arvamusel, et parimat aega nende harrastamiseks ei olegi.

VALE! Parim aeg on siiski olemas. See tuleb sul lihtsalt ära oodata.

Nimelt on see käes siis kui progresseeruvate slotimängude jackpotid on laes. Internetikasiinod pakuvad mitmeid mänge, mida mängides on võimalik võita jackpot, mis ületab tihtipeale ka kõik Eestis pakutavate loteriimängude suurvõidud. Suurimateks miljonimasinateks on näiteks Mega Moolah või Mega Fortune. Kahepeale on need suurepärased slotid teinud üle 100 uue miljonäri ning suurimad võidud on küündinud pea 19 miljoni Euroni. Videot viimase ühe suurimast võidust võid vaadata siit:

Kuigi hetkel on mõlema mängu suurvõidud natukene alla 2 miljoni Euro, soovitan mina käesolevaid slotikad siiski ka praegu teistele eelistada. Seda sellepärast, et jackpotid pakuvad lisaväärtust ning neile pihta saamiseks piisab ka kõige väiksemate panustega keerutamisest.

Hea tuju ning strateegiaga mängimine

Slottide keerutamine tagab maksimaalse meelelahutuse just siis kui oled heas tujus ning omad piisavalt vahendeid, millega mängida, kuid millest ilmajäämine sind ei kurvasta. Mängimiseks vali alati summa, millega tunned end mugavalt ning võta seda kui meelelahutust. Kui tunned, et üritad kaotusi tasa teha, on parem selleks korraks lõpetada ning järgmisel päeval uuesti proovida. Pea meeles, et tegemist on siiski meelelahutusega, mitte rahateenimise viisiga!

Kus mängida?

Mina mängin slotimänge Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com