3 lihtsat nippi, kuidas kasiinodest maksimum välja pigistada

Igalühel meist oma hasartmänge mängides erinevad eesmärgid, kuid olen kindel, et kõik soovime lõppude-lõpuks neist võitjana väljuda. Karm tõde on, aga et enamik mängijatest jääb siiski pikas perspektiivis kaotajaks. Sellegipoolest on olemas mõningad nipid, kuidas oma tulemusi märkimisväärselt parandada.

Selleks on oluline omada kogemusi ning proovida pikendada mängusessioon, selleks eraldatud rahakassaga, nii pikaks kui vähegi võimalik. Kuidas seda teha? Järgnevas artiklis vaatame üle 3 nippi, kuidas seda saavutada.

1. Mängi alati kodus

Ajad, mil oma lemmiku ajaviite harrastamiseks tuli maapealsesse kasiinosse sõita on õnneks läbi. Nüüd saad ükskõik millist kasiinomängu mängida internetis nii telefoni kui arvutiga. See aitab omakorda meil oma kulusid kontrolli all hoida ning mitte raisata raha erinevate kõrvaltegevuste peale.

5 peamist põhjust, miks kasiinomänge kodus proovida on:

  • Internetis saad mängida madalamate limiitidega ehk ka 10€ annab sulle piisavalt aega mänge nautida
  • Hoiad kokku aega, mida maapealsesse kasiinosse reisimiseks peaksid kulutama
  • Sul ei kulu raha reisimise peale ehk saad rohkem panustada mängimisse
  • Saad kõiki mänge mängida omas tempos mitte kasiino ettekirjutatud mänguvoo järgi
  • Sa ei pea kulutama raha kallite jookide või söökide peale, vaid saad need mõlemad mugavalt oma külmkapist kätte

Maapealsete kasiinode haldamine on ülimalt kulukas ettevõtmine ning sellepärast ongi “päris” mängupõrgud ehitatud üles saamaks sinu mängukassa võimalikult kiiresti oma valdusesse. Online versioonid annavad sulle, aga tunduvalt rohkem vabadust, saad valida ise nii sobiva mängukiiruse kui limiidi. Lisaks sellele ei pea sa ennast väsinuna tundes, võtma ette tüütut teekonda koju.

2. Kasuta boonuskoode, kampaaniaid ning tasuta pakkumisi

Online kasiinod jagavad pidevalt välja erinevaid hüvesi. Olgu need siis kas boonuskoodide, tasuta spinnide või mingite muude hüvede näol – nende kasutamata jätmine ei ole kõige targem tegu.

Seda just sellepärast, et need on just asjad, mis aitavad sul kasiino enda raha eest pikendada oma mängu või hea õnne korral teenida isegi kasumit.

Teistest märkimisväärselt kasulikumad on tavaliselt kasiinode tervituspakkumised. Näiteks coolbet esklusiivselt minu kodulehe külastajatele tervituseks 400 tasuta spinni. Spinnid on 0,10€ väärtusega ehk põhimõtteliselt antakse sulle mängimiseks 40€ tasuta. Pakkumist kasuta siit.

Lisaks tervitusboonustele pakuvad kasiinod regulaarselt väärtust ka erinevatest kampaaniatest või sissemakseboonustest. Kampaaniad on hea viis teenida lisaraha ning sissemakseboonused annavad sulle võimaluse mängida suurema mängukassaga kui ise oled valmis sisse panema. Hoia silmad lahti!

3. Mängi mänge, kus kasiino omab väiksemat eelist

Online kasiino omab erinevatel kasiinomängudel erineva suurusega eelist mängija ees. Kuigi kõik mängud on pikas perspektiivis just kasiino poole kallutatud, siis tasub valida just need, mille puhul omab kasiino väiksemat eelist.

Näiteks ruleti puhul tuleb maja erinev eelis suurepäraselt väljas. Euroopa ruleti puhul on kasiino pikaajaliseks kasumimarginaaliks 2,7% samas kui Ameerika ruleti puhul on see 5,26%. See tähendab seda, et sa peaksid eelistama ALATI just Euroopa oma Ameerika omale.Mängud on põhimõtteliselt identsed, kuid viimane on kasiinole kaks korda kasumlikum.

Sarnaseid näiteid võib tuua slotimängude juures. igal slotil on erinev väljamakseprotsent – mõnel suurel, mõnel väiksem. Näiteks populaarselt slotimängul Starburst on see 96,09%, kuid näiteks Bloodsuckers mängul on 98%. See tähendab omakorda seda, et kasumlikum on mängida just viimast. RTP ehk potentsiaalse väljamakseprotsendi mängijale leiad mugavalt kasutades slotikate juures asetsevat Info nupukest.

Kokkuvõte

Parema mängustrateegia valik ei tähenda alati, et peaksid võitjana väljuma. Küll tähendab see, aga seda, et pikendad oma mängukogemust ning võtad oma rahakassast maksimumi. Minu poolt välja toodud 3 nippi aitavad sul sama raha eest mängida kauem ning hea õnne korral ka võitjana väljuda.

Kus mängida?

Mina mängin slotimänge Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com