5 Viikingite teemalist Slotimängu, mida sa maha magada ei taha

Viikingite teema on maailmas üha enam populaarsust kogumas ning nii nagu pidevalt tehakse nendest vapratest meresõitjatest erinevaid sarju on viimasel ajal hakand välja ilmuma ka Läänemere hirmuvalitsejate temaatilisi slotimänge. Järgnevas artiklis toon välja 5 viikingi teemalist slotikat, mida sa kohe kindlasti maha magada ei taha.

Järjestan mängud enda eelistuse alusel. Kindlasti on võimalik, et sinu eelistus minu omaga ei kattu, kuid olen kindel, et kui sulle meeldib viikingite seonduv, siis leiad järgnevast nimekirjast mängu, mis sinu meelt suurepräaselt lahutab. Nüüd, aga aitab sissejuhatusest ja läheme asja kallale!

5. Microgamingu Vikings Quest slotimäng

Vikings Quest slotikas meeldib mulle eelkõige just sellepärast, et selle maksimaalne võit on lausa 64 000 mündi suurune. Just eelpool mainitu ongi see miks käesolev väljalase minu nimekirja sattus. Mängu graafika on küll natukene ajast ning arust ning jääb tänapäevastele slotimängudele tugevasti alla, kuid sobib suurepäraselt neile, kes on harjunud näiteks Eesti ja Soome vahet sõites, laevades asuvaid slotikaid, proovima. Mängu heli ning kiirus meenutab pigem just neid mänge.

Vikings Quest slotikas on olemas nii tasuta spinnide kui muud boonusmängud. Näiteks kui sul õnnestub “Chest of Fortune” boonusmäng käivitada, saad võimaluse võita tervelt 20 000 kordselt oma panuse suurus tagasi. Ei kõla ju halvasti?

4. Vikings Runecraft slotimäng Play`n Go-lt

Vikings Runecrafti näol on juba tegemist kõvast põnevama mänguga. Käesolevas slotikas on ülimalt palju erinevaid funktsioone, suurepärane graafika ning isegi temaatiline muusika. Eelmise mänguga võrreldes on tegemist palju tõsisema ning kaasahaaravama väljalaskega.

Mängul on, erinevalt turu standardist, ehk 5-st rullikast hoopis 7×7 mänguväli. See annab sulle omakorda palju parema võimaluse saada järjestikkuseid võite. Slotikas on inspireeritud viikingite jumalate järgi ning enamik sümboleid on just müütiliste uskumuste temaatikaga. Mängu saab proovida minimaalselt 0,10€ suuruse keerutusega. Videot mängust võid vaadata siit:

3. Viking Gods: Thor and Loki slotimäng Playsonilt

See minimaalselt 0,15€ suuruse panusega mängitav mäng on kõvasti standartsema ülesehitusega kui seda oli nimekirjas eelmine. See muidugi ei tähenda, et see on igav. Vastupidi, Playson on hakkama saanud igati aktsepteeritava mänguga, mis ei hiilga küll oma agressiivsuse poolest, kuid on suudab üllatada muudes aspektides.

Kõige erutavam on Viking Gods: Thor and Loki mängus see kui sul õnnestub pihta saada Viikingite Jumalate boonusfunktsioonile. Selleks pead ühe korraga mänguväljale saama keskmise veeru, mis on 100% täidetud Wild sümbolitega. Proovi järgi ja sa ei kahetse!

2. Vikings Go Wild slotimäng Yggdrasil Gamingult

Kui nimekirjas esimest kohta poleks, siis oleks just Vikings Go Wild mäng, mida ma igapäevaselt harrastaks. See on lihtsalt nii kuradima kaasahaarav, et raske on seda igapäev mitte käivitada. Mäng sobib just suurepräraselt, siis kui tahaksid tavalisele slotimängule juurde saada ka natukene seiklust ning mängulisust.

Mängule eelneb videoklipp, mis kütab üles ka kõige põhjaoolsema viikingifänni ning sellele järgneb mäng, kus viikingid võitlevad erinevate merekoletistega ning üritavad väärtuslikele aaretele pihta saada. Ilmselgelt ei puudu mängust ka suuri võite pakkuvad boonusfunktsioonid ning ka tasuta keerutused. Vaata videot mängust siit:

1. Vikings slotimäng NetEntilt

Kui oled viikingite fänn, siis ilmselgelt oled näinud kultussarja “The Vikings” eesotsas Ragnar Lothbrucki ning tema kireva seltskonnaga. Neile kõikidele Ragnari fännidele on mul suurepärased uudised – nimelt on maailma suurim kasiinomängude tootja Netent ostnud endale õigused selle vapustava seriaali tegelasi ning sümboolikaid kasutada ning loonud tõelise slotimängude jumala – Vikings Video Slot.

Tegemist on kiire, kaasahaarava ja vapustavalt hea mänguga, mis sobib just ühele tõelisele viikingifännile. Kui eelnevad sind siin nimekirjas rõõmust hüppama ei pane, siis see on mäng, mis vihmased suvepäevad kindlasti ära sisustab.

Kuidas mängida?

Kõik nimekirjas olevad slotimängud leiad lihtsasti üles minnes näiteks coolbet kasiinosse ning sisestades otsingusse sõna “Vikings”. Nii avaneb sulle vaade kõikides coolbetis pakutavates viikingimängudest ning saad just endale meelepärase välja valida.

Kus mängida?

Mina mängin slotimänge Coolbetis ning soovitan seda teha ka Sinul.Lisaks sellele, et seal on ütlemata mugav kasutajamugavus annab coolbet kasiinokaru.com veebilehe külastajatele registreerimisel kaasa ka tervelt 400 Tasuta Spinni! Ning seda kõigest 10€ suuruse deposiidi eest. Alusta siit.

400 Tasuta Spinni
KasiinoKaru
© Kõik õigused kaitstud 2019. KasiinoKaru.com